R10.Net’in Büyük Hissesi Coşkun Çetin Tarafından Satın Alındı

İzmir’li iş adamı Melek yatırımcı Coşkun Çetin Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve Türkiye’nin en büyük Webmaster Forumu olan R10.net’in en büyük hissedarı oldu. Kendi ekibiyle yeni arayüz ve bazı yenilikleri gerçekleştirerek r10.net‘in gelişimine büyük katkı sağladı Bu süreçte r10.com alan adınıda satın alarak yatırımlarına ve yeniliklerine devam edecekler.

Ayrıca Sektörde farklı yatırımlarıda bulunan Türkiye’nin en büyük hosting şirketleri arasında olan Megatr Hosting şirketini 2006 yılında kuran Coşkun Çetin Mobil uygulama ve oyun dünyasınada yatırım yapmaya devam ediyor.

1988 yılında Ankara'da doğdum. Süleyman Demirel Üniversitesi Yüksek Lisans öğrencisiyim. 2005 yılından beri SEO, Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve Sosyal Medya alanlarında kendimi geliştirdim ve 2014 yılına kadar firmalarda SEO Uzmanı olarak çalıştım. 2015 yılında Softajans.com'u kurmuştur, alanında büyük firmalara SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

Yorum Yaz:

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Sliding Sidebar

Hakkımda

Hakkımda

1988 yılında Ankara'da doğdum. Süleyman Demirel Üniversitesi Yüksek Lisans öğrencisiyim. 2005 yılından beri SEO, Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve Sosyal Medya alanlarında kendimi geliştirdim ve 2014 yılına kadar firmalarda SEO Uzmanı olarak çalıştım. Şu anda çeşitli firmalara SEO ve Dijital Pazarlama danışmanlığı vermekteyim.

Social Profiles