Hakkımda

1988 yılında Ankara’da doğdum. Lise yıllarında merak sardığım web tasarım ve yazılım konularında eğitim alarak kendimi bu konuda geliştirdim. Markaların bu alanlarındaki ihtiyaçlarına çözümler sunarken SEO kavramıyla tanışarak 2005 yılında firmaları arama motorlarında ilk sıralara taşıyacak teknikleri öğrendim. Merakım sayesinde kısa sürede dijital pazarlama, e-ticaret, sosyal medya ve SEO alanlarında uzmanlaşarak 2014 yılına kadar birçok firmaya SEO uzmanı olarak hizmet verdim.

SEO kavramının giderek artmasıyla birlikte bu konudaki rekabet de artı. Firmalar, sitelerini üst sıralara taşıyarak gelirlerini artıracak stratejilerin peşinden koşarken, kime ve neye güveneceğini şaşırmış bir duruma geldiler. Bilgiye bu kadar kolay ulaşılması herkesin SEO uzmanı olduğunu savunduğu bir ortam yarattı. Kısa vadeli çözümler ile anlık yükselişler sağlayan sözde SEO’cuların kurduğu sistemler, uzun vadece büyük zararlara sebep olabilmektedir.

SEO çalışmalarında istikrarın çok önemli olduğu ve uzun vadede etkili sonuçlar almak için mutlaka alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerektiği bir gerçektir. Uzun yıllar boyunca edindiğim tecrübeler neticesinde, müşterilerimin dijital ortamı kullanarak gelirlerini artırmalarına yardımcı oldum. Şimdilerde SEO danışmanlığı yaparak firmalara bu konuda kalıcı çözümler sunuyorum. Artan müşteri potansiyeli ile gelir istatistiklerini yükselten markalara, bunun devamlı olması için çeşitli önerilerde bulunuyorum. Firmaların birbirileri ile rekabetinde markaları üst sıralara taşıyacak ve müşteri tercihlerinde ilk sıralarda yer almasını sağlayacak çeşitli pazarlama stratejileri, sosyal medya taktikleri ve SEO çözümleri gibi danışmanlık hizmetlerini sunuyorum.

Siz de uzun vadede yükselişe geçmek istiyorsanız, referanslarımı inceleyebilir ve bana ulaşabilirsiniz. Tüm SEO, dijital pazarlama, sosyal medya ve e-ticaret konularında en hızlı ve güvenilir çözümleri sizlere sağlamaktan keyif duyarım.

Beni Takip Edebilirsin

Facebook: Herkeste olduğu gibi facebooksuz olmaz. 🙂
İnstagram: Beğendiğim fotoğrafları paylaşmayı seviyorum.
Linkedin: İş konuşmak için.
Twitter: Sadece retweet yaptığım doğrudur.
R10: R10’a eskisi gibi giremesemde yine bakmaya çalışıyorum.

Takip Ettiğim Platformlar

R10
Webrazzi
Webmaster Blogu
SosyalMedya.co

] }
Başa dön tuşu